Google+
x

Nihan Akın, “Gel Barışalım Artık” Şarkısıyla Hit 2015 Albümünde!

20
Hit 2015 albümü

DMC, geçtiğimiz günlerde çıkardığı “Hit 2015” isimli albümde Nihan Akın ve ünlü DJ Harun Erkezen’in ortak çalışması “Gel Barışalım Artık” adlı parçaya yer verdi…

Kendi alanlarında başarılı iki önemli ismi ilk kez ortak bir projede bir araya getiren “Gel Barışalım Artık” adlı şarkının oldukça beğenilmesi üzerine DMC Nisan ayının başında müzik marketlerde satışa sunduğu HİT 2015 albümünde şarkıya yer verdi.

Nihan Akın Gel Barışalım Artık Hit 2015

Adını ilk kez 2006 yılında ‘Üzgünüm’ ve Terk-i Diyar’ şarkılarıyla duyduğumuz Nihan Akın, uzun bir aradan sonra Avrupa’da ve Türkiye’de birçok ünlü isim ile feat yaparak dikkatleri çeken DJ Harun Erkezen ile ortak bir çalışma yaparak Şubat ayında “Gel Barışalım Artık” adlı single çalışmasını müzikseverlerle buluşturmuştu.

Sezen Aksu, Sertab Erener, Ozan Doğulu gibi isimlerin bulunduğu HİT 2015 albümünde yer alan Nihan Akın’ın “Gel Barışalım Artık” adlı şarkısı bu yazın hitlerinden biri olacağının sinyallerini şimdiden veriyor…

Sözü ve bestesi Sezen Aksu’ya ait olan şarkının düzenlemesi Harun Erkezen’e ait. Şarkının klibi uzun yıllar Amerika’da yaşamış ve başarılı projelere imza atmış Peter Hakan Demir tarafından İstanbul’un Galata semtinde çekildi. Klibin konusunu bir ev partisinde Dj’in şarkıyı çalmasıyla başlayan rüya oluşturuyor. İç ve dış mekanın birlikte kullanıldığı klipte Nihan Akın’a dansçılar da eşlik etti. Yaklaşık 30 kişilik bir ekibin çalıştığı klipte son teknolojiler kullanıldı. İstanbul’un güzel siluetinin de yer aldığı klipte sürreal renkler tercih edildi.

Hit 2015 albümü

 

email

Tags